Kosh Basketbolli Prof 03-389

43 

Kosh Basketbolli P 03-389 per Femije

Category:

Description

– Lartësia and rregullueshme
– Mund të luhet me topin e vërtetë të basketbollit
– 15 Niveli i Rregullimit të Lartësisë
– 152-230 cm. Lartësia e koshit.
– Mund të përdoret jashtë duke mbushur pjesën e poshtme me rërë për të rritur peshën e saj
– Lehtë për tu mbledhur
– Dizajn elegant dhe ergonomik
– Prodhuar me lëndë të parë jo kancerogjene, të përshtatshme për shëndetin e fëmijëve

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0