Lekundes Kale 06-164

39 

Lekundes Kale 06-164 per Femije

Category:

Description

– Kapaciteti maksimal 35 kg
– Funny dhe i sigurt
– Dizajn elegant dhe ergonomik
– Prodhuar me lëndë të parë jo kancerogjene, të përshtatshme për shëndetin e fëmijëve

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0