Makine Safari New 07-313

124 

Makine Safari New 07-313 per Femije

Category:

Description

Makine New safari me pedale. E bere nga materiali prej plastike e forte dhe cilesore.

Ideale per adhuruesit e vegjel te makinave, per te perjetuar ndjesine e te drejtuarit ne nje makine.

E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave mbi 3 vjec dhe deri ne 30 kg.

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0