Motor Galaxy 07-292

108 

• Motorr Galaxy per femije operohet me pedale. •E bere nga materiali prej plastike e forte dhe cilesore.
• Ideale per adhuruesit e vegjel te motorrave , per te perjetuar ndjesine e te drejtuarit ne nje motori .
• E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave mbi 3 vjec dhe deri ne 30 kg.

5 in stock

Category:

Description

-Motorr per femije
-Motorr femijesh
-Motorr me pedale
-Motor loder per femije

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0