Pishine me Topa 07-978

645 

Pishine me Topa 07-978 per Femije

Category:

Description

• Pishine argetues me topa, per te qendruar vogelushet tuaj dhe mund te kete kendin e tij argetues duke e mbushur me lodra te ndryshme ose topa.
• I përshtatshëm për fëmijët për të luajtur, sepse ata mund të luajnë për të përmirësuar aftësinë e tyre të imazhit, aftësinë e perceptimit të ngjyrave dhe aftësinë e pavarësisë.
• Lehtë për tu instaluar.
• Mosha e pershtateshme eshte 3 vjec +.

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0