Skuter 07-354

56 

Skuter 07-354 per Femije

Category:

Description

– Maks. Kapaciteti: 50 kg
– Ekuiliber i sigurt dhe system frenimi
– Lartësia e rregullueshme 20 cm
– Dritat gjatë lëvizjes
– Sistem i sigurt i bllokimit të dyfishtë
– Sistem i timonit të palosshëm
– Dizajn elegant dhe ergonomik
– Prodhuar me lëndë të parë jo kancerogjene, të përshtatshme për shëndetin e fëmijëve

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0