Kosh Basketbolli 03-398

60 

Kosh Basketbolli 03-398 per Femije

Category:

Description

– Mund të luhet me topin e vërtetë të basketbollit
– Dizajn elegant dhe ergonomik
– Prodhuar me lëndë të parë jo kancerogjene, të përshtatshme për shëndetin e fëmijëve

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0