Makine Herby 53 07-302

47 

•Makine Herby me pedale.
• E bere nga materiali prej plastike e forte dhe cilesore.
•Ideale per adhuruesit e vegjel te makinave, per te perjetuar ndjesine e te drejtuarit ne nje makine.
•E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave mbi 3 vjec dhe deri ne 30 kg.

5 in stock

Category:

Description

-Makine femijesh
-Makine loder per femije
-Makine per femije
-Makine me pedale

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0