Pelikundese e vogel 06-177

39 

Pelikundese e vogel 06-177 per Femije

Category:

Description

– Maks. Kapaciteti: 25 kg
– I sigurt dhe i qëndrueshëm
– Doreza kundër rrëshqitjes
– Dizajn elegant dhe ergonomik
– Prodhuar me lëndë të parë jo kancerogjene, të përshtatshme për shëndetin e fëmijëve

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0