Rreshqites + Shilares Elefant 06-161

257 

Rreshqites + Shilares Elefant 06-161 per Femije

Category:

Description

• Lodra argetuese me dy funksione,rreshqitese dhe lekundese eshte e pershtesheme per femije te moshes 3 vjec.
• Kapaciteti i peshes mbajtse: 35 kg
• Montim I lehte
• Argetues dhe I sigurt
• Mundesia e perdorimit per ambjent te jashtem dhe te brendshem.

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0