Rrotulluese Biciklete 07-971

737 

Rrotulluese Biciklete 07-971 per Femije

Category:

Description

•Biçikletë e krijuar për të vegjlit për të zhvilluar ekuilibrin dhe koordinim.
•Aty ku fëmijët mësojnë aftësitë e ciklit para se të marrin një biçikletë pedalimi.
•Eshte nje loje ku argetimi eshte I sigurt.
•Loja me biciklete levizese perbehet nga 5 bicikleta ku femijet mund te luajne sebashku. •Mosha e pershtateshme eshte + 3 vjec.

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0