Shtepi Dopio me Rreshqitese 06-433

377 

Shtepi Dopio me Rreshqitese 06-433 per Femije

Category:

Description

•Shtepi e madhe Happy e pershtateshme per femije te moshes 3 vjec +
•Lehtesisht e montueshme
•E qendrueshme dhe e sigurte
•Pesha maksimale 25kg

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0