Makine Thunder 07-802

219 

Makine Thunder 07-802 per Femije

Category:

Description

• Makine per Femije modeli Thunder me pedale.
• E bere nga materiali prej plastike e forte dhe cilesore.
• Ideale per adhuruesit e vegjel te makinave, per te perjetuar ndjesine e te drejtuarit ne nje makine.
• E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave mbi 3 vjec dhe deri ne 30 kg.

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0