Shtepi Princesh 07-963

287 

Shtepi Princesh 07-963 per Femije

Category:

Description

• Keshtjella e princeshes, mund te perdoret gjate gjithe vitit,duke qene e pershtateshme per ambjente te jashtme dhe te brendshme.
• Ofron momente argetimi,me siguri te plote.
• Eshte e lehte per tu montuar.
• Eshte e bërë nga materiale cilësore, të qëndrueshme dhe të sigurta.
• Mosha e pershtateshme eshte 3 vjec +

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0