Sale!

Karrige Happy 03-461 & Tabele Vizatimi 03-428

12 

• Karrige per femije, praltike dhe cilesore.
E perbere nga materiali plastike e forte dhe cilesore, qe nuk demton shendetin e femijes.

•Tabela e vizatimit mundeson qe femija te shkruaj dhe te vizatoje cdo gje qe ai deshiron.
Femija juaj me kete tabele shkrimi do te mesoje dhe argetohet njekohesisht.
Mosha e pershtateshme eshte 3 vjec +

29 in stock

Category:

Description

-Tabele vizatimi
-Tabele per te shkruar
-Tabele vizatimi per femije
-Tabele per femije

-karrige per femije
-karrige femijesh
-karrige te vogla

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0