Sale!

Tavoline Happy 03-491

83 

•Tavoline per femije, mund te perdoret si tavoline studimi por edhe ngrenje.
•Me strukture plastike te forte dhe cilesore.
•Femijet mund te kene vendin e tyre te studimit per te bere detyrat
•E pershtatshme per femije ne moshen 3 vjec +

30 in stock

Category:

Description

-Tavoline per femije
-Tavoline studimi
-Tavoline femijesh
-Tavoline e vogel

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0