Tavoline dhe lekundes 06-222

103 

•Tavoline dhe lekundes per femije mundeson qe femijet te mesojne ose dhe te ushqehen te ulur ne tavoline, por pa harruar qe kane dhe nje argetim te sigurt.
•Mosha e pershtateshme eshte 3 vjec +.

21 in stock

Category:

Description

– Maks. Kapaciteti 70 kg
– Mund të përdoret si lekundese dhe tryezë studimi
– Lehtë për tu mbledhur
– Dizajn elegant dhe ergonomik
– Prodhuar me lëndë të parë jo kancerogjene, të përshtatshme për shëndetin e fëmijëve

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0