Krimb Tunel 07-977

326 

Krimb Tunel 07-977 per Femije

Category:

Description

• Krimb tunel eshte me kater ndarje.
• Mosha e perdorimit 3 vjec +
• Pesha maksimale: 35 kg.
• Argetues dhe I sigurt per femije
• Montohet me lehtesi dhe eshte i pershtatshem per ambjente te brendshme dhe te jashtem.
• Dimensionet e produktit: W: 105 L: 211 H: 103 Cm

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0