Lekundes Gomar 07-907

60 

Lekundes Gomar 07-907 per Femije

Category:

Description

– Kapaciteti maksimal mbajtës 50 kg.
– Pllakë lëkundëse
– Në dispozicion për t’u përdorur brenda
– Dizajn elegant dhe ergonomik
– Prodhuar me lëndë të parë jo kancerogjene, të përshtatshme për shëndetin e fëmijëve

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0