Rreshqitese Bingo 06-191

60 

Rreshqitese Bingo 06-191 per Femije

Category:

Description

• Mosha e perdorimit 2 vjec +.
• Kapaciteti i peshes mbajtse 35 kg.
• Montim i lehte.
• Argetues dhe i sigurt.
• Mundesia e perdorimit per ambjent te jashtem dhe te brendshem.

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0