Rreshqitese Dino 06-198

107 

Rreshqitese Dino 06-198 per Femije

Category:

Description

• Mosha e perdorimit 2 vjec +.
• Kapaciteti i peshes mbajtse 35 kg
• Montim I lehte
• Argetues dhe I sigurt
• Mundesia e perdorimit per ambjent te jashtem dhe te brendshem.

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0