Topa 06-154 (9x100cp)

25 

Topa 06-154 (9x100cp) per Femije

Category:

Description

– 100 copë topa pishine në diametër 900 mm
– Dizajn elegant dhe ergonomik
– Prodhuar me lëndë të parë jo kancerogjene, të përshtatshme për shëndetin e fëmijëve

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0