Rreshqitese e Vogel Elefant 03-213

43 

Rreshqitese e Vogel Elefant 03-213 per Femije

Category:

Description

• Mosha e perdorimit 2 vjec +.
• Kapaciteti i peshes mbajtse 35 kg
• Montim I lehte
• Argetues dhe I sigurt
• Mundesia e perdorimit per ambjent te jashtem dhe te brendshem .
• Pamja Stylish dhe dizanji ergonomik
• Dimensionet e produktit: 199,5 x 155 x 76 cm

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0