Shtepi Magjike 06-194

186 

Shtepi Magjike 06-194 per Femije

Category:

Description

• Loder shtepi e pershtatshme per femije te moshes 3 vjec +
• Ka nje hyrje te madhe me nje dere gjysem hapese.
• Me dritare ne te dy anet dhe ne pjesen e pasme.
• Dizanj shumengjyresh.
• Mundesia e perdorimit per ambjent te jashtem dhe te brendshem.

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0