Tavoline me dy karrige 03-414

43 

Tavoline me dy karrige 03-414 per Femije

Category:

Description

* Kapaciteti maksimal i karriges: 50 kg
* Material i fortë, i qëndrueshëm dhe me peshë të lehtë
* Dizajn elegant dhe ergonomik
* Prodhuar me lëndë të parë jo kancerogjene, të përshtatshme për shëndetin e fëmijëve

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0