Tavoline studimi King me dy karrige 03-422

51 

Tavoline studimi King me dy karrige per Femije

Category:

Description

* Kapaciteti maksimal i karriges: 150 kg
* Material i fortë, i qëndrueshëm dhe me peshë të lehtë
* Mbushëse të buta për të parandaluar rrëshqitjen
* Pjesët mund të vendosen njëra brenda tjetrës
* Vende për artikujt në skajet (Stilolaps, vizore etj.)
* Dizajn elegant dhe ergonomik
* Prodhuar me lëndë të parë jo kancerogjene, të përshtatshme për shëndetin e fëmijëve

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0