Traktor me rimorkio 07-316

73 

Traktor me rimorkio 07-316 per Femije

Category:

Description

* Kapaciteti maksimal: 50 kg
* Sistemi i timonit i patentuar lehtësisht i rrotullueshëm
* Sistemi i mjeteve të përparme i patentuar i cili mund të ndryshohet nga veçoritë e dyshemesë
* Pedali funksionon me zinxhir
* Bri ajri
* Dizajn elegant dhe ergonomik
* Prodhuar me lëndë të parë jo kancerogjene, të përshtatshme për shëndetin e fëmijëve

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0