Gardh 06-203

64 

Gardh Funny 06-203 per Femije

Category:

Description

• Perbehet nga elemente qe lidhen lehtesisht me njera-tjetren.
• Perdoren ne ambjente te jashtem dhe te brendshem.
• Femijet mund te luajne te sigurt ne oborr, ballkon, etj.
• E pershteshme per femije ne moshen 2 vjec

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0