Motorri 07-163

39 

Motorri Krimb 07-163 per Femije

Category:

Description

– Kapaciteti maksimal: 35 kg
– Me shportë mbrapa
– Dizajn elegant dhe ergonomik
– Prodhuar me lëndë të parë jo kancerogjene, të përshtatshme për shëndetin e fëmijëve

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0