Rreshqitese Majmun 06-179

116 

Rreshqitese Majmun 06-179 per Femije

Category:

Description

• Mosha e perdorimit 3 vjec +.
• Kapaciteti i peshes mbajtse 35 kg.
• Montim i lehte.
• Argetues dhe i sigurte.
• Mundesia e perdorimit per ambjent te jashtem dhe te brendshem.

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0