Shtepi me rreshkitese e lisharese keshtjelle 07-966

668 

Shtepi me rreshkitese e lisharese keshtjelle 07-966 per Femije

Category:

Description

* Kapaciteti maksimal: 2×50 kg
* Lëkundje me rrip të sigurt dhe roje
* lisharese me sistem mbajtes
* Tub me lëkundje metalike
* 1 rrëshqitje
* E disponueshme për përdorim brenda dhe jashtë
* Më shumë se një fëmijë mund të luajë
* Dizajn elegant dhe ergonomik
* Prodhuar me lëndë të parë jo kancerogjene, të përshtatshme për shëndetin e fëmijëve

Open chat
1
Na Kontaktoni
Per Info mbi Produktin, na Kontaktoni!
Have no product in the cart!
0